freeSAT rozšiřuje svou programovou nabídku o dva nové kanály

Společnost UPC DTH oznámila, že v rámci své služby freeSAT nabídne v České republice, na Slovensku a v Maďarsku dva nové kanály.

Oba pocházejí z produkce společnosti Scripps Networks Interactive, přičemž jeden z nich se bude zaměřovat na jídlo a druhý na životní styl.

Ten první nese název Food Network a nabídne skutečně použitelné recepty a rady do kuchyně. Mimo jiné na něm bude možné zhlédnout seriál Siba’s Table: Fast Feasts, v jehož rámci šéfkuchařka Food Network představí současnou jihoafrickou kuchyni. V dalším pořadu s názvem Chopped soupeří čtyři nadějní kuchaři o přízeň poroty, když obdrží omezenou zásobu surovin, z nichž musejí vykouzlit tříchodové menu.

Na kanálu Fine Living Network pak diváci získají inspiraci z oblasti životního stylu a designu. Za zmínku stojí reality show Killer Kitchen Makeover, v jejímž rámci dva bratranci vytvářejí domovy snů ze vcelku obyčejných a nudných bytů.

K pořadům Fine Living Network patří také Keasha’s Perfect Dress, kde módní specialistka Keasha Rigsby radí nevěstám při výběru těch nejlepších svatebních šatů.

Oba kanály budou mít již brzy k dispozici zákazníci ve výše zmíněných zemí s aktivovaným balíčkem freeSAT plus.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.