Půjčovna dodávek

Pronájem dodávky přijde vhod vždy, když potřebujete něco jednorázově přemístit a nevejde se to do vašeho auta, nebo pokud jste firma a máte krátkodobě velkou zakázku, kterou nestačíte obsloužit vlastními auty, případně se některé z nich porouchalo.

Půjčovna dodávek dnes již dokáže uspokojit téměř jakoukoli poptávku i po speciálních vozech, jako jsou odtahovky, valníky s hydraulickou rukou a další speciální typy nástaveb. Tato nabídka se časem mění a vždy je nutné se podívat na stránky půjčovny na aktuální nabídku.

Co se ale nemění je stálá nabídka dodávek a užitkových vozů. Pokud některý vůz z nabídky vypadne, nahradí ho novější vůz stejného typu. Nabídka autopůjčovny se tak pravidelně obměňuje a obnovuje. Většina vozů je stará maximálně pár let, nemusíte se tedy bát zastaralých vozů. Dodávky jsou vybaveny moderními technologiemi, protože jsou nové.

Oblíbené vozy

Dlouhodobě nejoblíbenějšími vozy jsou Ford Transit a Iveco Daily. Ford Transit je klasická dodávka vyráběná v mnoha modifikacích již 80 let. V nabídce jsou jak klasické Transity, tak i Transity s chlaďákem, nebo mrazákem se skříňovým nákladním prostorem. Dále pak i Ford Transit s valníkem, sklápěče a mikrobusy. V nabídce je kolem 40 dodávek v různých provedeních.

Iveco Daily je v nabídce ještě více zastoupeno a má mnohem více variací. V nabídce je téměř 60 kusů tohoto skvělého vozu. Iveco Daily je nabízeno i v provedení se speciálními nástavbami.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.