Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra je činnost, která může nadělat mnoho problémů, zvláště pokud si jí řídíte sami. Je na ni potřeba více lidí a každý z nich může udělat něco, kvůli čemu se Vám plán rozpadne. Rekonstrukce bytového jádra bohužel na několik dní způsobí byt neobyvatelným. Ať už kvůli absenci hygienického zázemí, množství prachu, hluku a omezeného prostoru. Ideální je si na dobu rekonstrukce, která je závislá na rozsahu rekonstrukce, zařídit náhradní bydlení, nebo třeba odjet na dovolenou. Firma se postará o vše včetně úklidu a ušetří vám mnoho starostí. Vy se pak vrátíte do uklizeného bytu s nově zrekonstruovaným bytovým jádrem a můžete rovnou bydlet.

Rekonstrukce koupelny

Pokud jste se stávajícím rozložením bytového jádra spokojeni, můžete využít služeb rekonstrukce koupelny. Stěny zůstanou zachovány, vyměněno bude pouze vybavení koupelny. Rekonstrukce koupelny je levnější a méně náročný proces, výsledek však je podobný. Rekonstrukce koupelny je možná, pokud všechno vybavení, které chcete, se do koupelny vejde tak, aby se v ní dalo pohybovat. To bohužel mnoho panelákových bytů nesplňuje a tak je nutná rekonstrukce celého bytového jádra.

Úklid po rekonstrukci

I když firma po práci vše řádně uklidí, prach je bohužel všudypřítomný a může se dostat i do jiných místností, kam firma nevstupuje. V takovém případě se hodí úklid bytu, který zajistí perfektní profesionální úklid nejen po rekonstrukci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.