Sammsung Galaxy S 4

Samsung Galaxy S 4 je novinkou a nová vlajková loď společnosti Samsung. Nejedná se o revoluční model, nicméně i pouhá evoluce ze SGS3 je velmi znatelná a také podařená. Naštěstí výrobcům v poslední době dochází, že chrlit jeden model za druhým je sice pěkné, ale také dost nákladné a v konečné fázi i rizikové a tak vsadili na v jiných oborech již zaběhnutou praxi – evoluce a facelifting.

A právě Samsung Galaxy S 4 je jedním z takových modelů. Na první pohled je velmi podobný svému předchůdci, nicméně na druhý pohled je mnohem dále. V první řadě zaujme obrovský 5″ display, který se však konstruktérům povedlo dostat do telefonu s velikostí těla stejnou jakou má třeba starší Galaxy Nexus, který disponuje úhlopříčkou o třetinu menší.

Novinky o Galaxy S4

Galaxy S IV přijde na trh během několika následujících týdnů. Již nyní je však k dispozici mnoho informací a dokonce už i první recenze předprodukčních kusů. Zjistěte si co nejvíce informací o Vašem vysněném telefonu SGS4 ještě před tím, než si ho půjdete koupit. Podívejte se, jaké se nabízí příslušenství, jaké má nové funkce oproti staršímu Samsung Galaxy S3.

Dostupnost i9505

Galaxy S 4 je pravděpodobně letos nejočekávanějším modelem a s velkou pravděpodobností bude také nejprodávanějším telefonem této sezóny. O dostupnosti se už však od začátku vedou diskuze a stále ještě není vše úplně jasné. Aktuálně je nejpravděpodobnější termín konec dubna, nicméně i to se může změnit. S takovouto masovou produkcí může i sebemenší chyba způsobit opoždění, tím spíš pak na našem malém trhu. Pokud máte zájem zjistit nejaktuálnější informace o dostupnosti, ale nejen o ní, sledujte zprávy na SGS4.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Odborné blogy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.