Segway vyjížďka po Praze a reklamní akce se Segway

Naše společnost pořádá okružní jízdy v centru Prahy. Informace o trasách a aktuálních cenách naleznete na našich www stránkách www.segway-tours.cz Tam také naleznete mapy, kudy vedou naše trasy a informace o navštívených místech.

Před jízdou si vyzkoušíte, jak Segway ovládat a pak s naším instruktorem vyrazíte na zvolený okruch 30, 60, 90 nebo 120 minut. Základní trasa 30 minut Vás seznámí se stylem jízdy na Segway. 60 minutová trasa Vás provede přes Vltavu, na ostrov Kampa a kolem Národního divadla zpět. 90 minutová trasa nabízí výhled na Prahu od Pražského hradu. Opravdovou lahůdkou je 120 minutová trasa, kdy od Pražského hradu pokračujete k Petřínské rozhledně, dolů Petřínským parkem a zpět do centra města.

Reklamní akce v ulicích a na výstavištích

Chystáte propagaci Vašeho výrobku? Otvíráte novou prodejnu? Chcete ostatní informovat o novém výrobku? Využijte Segway k propagaci. Navštivte www.segway-reklama.cz kde získáte informace, jak využít možnosti Segway ve Váš prospěch.

Naše hostesky v jednotném oblečení, ve skupinách na Segway-ích, opatřených Vaší reklamou ve formě polepů bočních stran kol, reklamní plachtou nebo reklamním štítem projíždí městem nebo v okolí Vaší provozovny, a směrují kolemjdoucí k Vaší provozovně, rozdávají reklamní letáky, sladkosti a pod.

Pronájem Segway

Vaše teambuildingy, firemní večírky a pod. lze oživit využitím Segway. Zkušební jízdy, jízdy zručnosti, vyjížďky po okolí a pod. Záleží jen na Vašich představách, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Ovládání Segway

Segway se ovládá jednoduchým způsobem. Stačí jen nastoupit na plošinu a mírným přeneseném váhy dopředu se rozjedete vpřed. Pokud se narovnáte zastavíte a zatáčení má na starosti ovládací tyč, které se držíte. Pokud si chcete vyzkoušet ovládání Segway, stavte se u našich instruktorů jízdy v Praze na Náměstí republiky před Palladiem.

Využijte nabídku společnosti SG-point.info s.r.o.

V případě potřeby jsme Vám k dispozici na kontaktech:
web: www.sg-point.info
e-mail: info@sg-point.info
mobil: (+420) 776 793 464

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama a Marketing se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.