Máte obavy z nastávající letní sezony? Máte panickou hrůzu z navštívení koupaliště?

Jestliže tyto problémy vyplývají z určitých nedostatků, které jste po zimě objevily na své postavě, nebojte se! Nyní máte nejvyšší čas oprostit se špatných stravovacích návyků i přebytečných kil.

Jestliže náležíte do skupiny žen, které se celoživotně trápí přísnými dietami, vyzkoušeli již „stoprocentně účinné“ hubnoucí preparáty – čaje, masti vyrobené ze zázračných produktů nebo nejrůznější masáže podporující hubnutí, měli byste si přečíst následující řádky! Opravdu ani sebezázračnější a sebeúčinnější prostředek neumí zázraky! hubnutí je zdlouhavým procesem. Pokud však vytrváte až do zdárného cíle, čeká na vás odměna – dokonalá postava snů a obdiv vašeho okolí.

Nejdůležitějším kritériem, které je nutno si uvědomit, je fakt, že samotné hubnutí se opírá o zásady zdravého stravování. Získání správných stravovacích návyků, optimální příjem kalorií a řádná pravidelnost zvyšují šance na nemalý úspěch. Jestliže si pod významem zdravá výživa představíte pouze kilogramy slunečnicových semínek, zelené kořínky a ne příliš poživatelné pochutiny, můžete se uklidnit.

Skutečná zdravá výživa této doby představuje jakýsi stravovací rituál a zároveň koncepci potravin s nízkým obsahem cukrů a tuků, které ale mají velké množství vitaminových doplňků, bílkovin a mnoho dalších látek pro tělo nezbytných.

Pokud dáváte přednost dietám, mohla by vás zaujmout dieta South Beach, která je skutečným fenoménem této doby. Autorem diety je floridský kardiolog Arthur Agatston, který vytvořil tuto dietu , která je založená na minimálním příjmu sacharidů. Tato dieta představuje účinnou dietu, rozdělenou na celkem tři cykly. Nejpřísnější fází je 1. fáze, kterou byste měli držet 2 týdny. Za tuto dobu je možno ztratit neuvěřitelné tři kila. Pomocí této diety se mimo jiné naučíte jíst pravidelně 4-5x denně, tato pravidelnost přispěje ke snížení pocitu hladu. Touto dietou si udržuje svou postavu třeba Beyoncé Knowles, Gisele Bündchen, Kim Catrall i J.L.O.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.