Chceš zhubnout? Vlož se do rukou odborníků na hubnutí

Chceš dlouhodobě zhubnout, ale stále se ti to nedaří? Přibývají ti kila, necítíš se příliš dobře a nemáš na nic náladu? Pak vyzkoušej hubnutí pod dohledem odborníků ve výživové poradně. Nejenže ti pomůžeme zhubnout, ale také ti zlepšíme životní úroveň a budeš se cítit znovu skvěle.

Navštiv nás a my ti poradíme jak zhubnout

Pokud se ti nedaří samostatně hubnout, stačí abys nás navštívil ve výživové poradně. Zcela zdarma ti provedeme analýzu složení tvého těla na speciálním přístroji, doporučíme ti metodu hubnutí na míru pro tebe a pokud to s námi budeš chtít zkusit, tak zdarma každý týden budeme společně konzultovat tvé úspěchy či neúspěchy.

Dodáme ti tak motivaci se sebou něco dělat. Dodáme ti výsledky tvého snažení, protože jak jistě víš, pokud něco jde a je to hmatatelné motivace pokračovat či ještě dokonce přidat je snadnější.

Jak tě naučíme hubnout?

Pomocí komplexní nutriční typologie. Jedná se o metodu hubnutí na základě analýzy tvého těla. Tu ti provedeme zdarma, abychom věděli co s tebou. Někomu totiž stačí nasadit jen správný jídelníček, někdo musí vysadit alergické potraviny, jiný zase cukry či sůl a někomu nezbude nic jiného než se trochu pohybovat. Ale každý jsme jiný a my díky analýze zjistíme co bude platit přímo na tebe.

Už se nebudeš muset snažit zbytečně. Dodržovat drastické diety, které třeba ani na tebe nefungují, protože tě trápí něco jiného.

Kolik za to?

Nic. Vstupní komplexní analýzu ti provedeme zdarma. Nabídneme ti přírodní bylinné produkty, které zefektivňují cely proces, aby byl rychlejší. Dokonce po tobě nebudeme chtít žádné peníze ani při pravidelných týdenních konzultacích a to v případě, že se budeš držet našich doporučení a rad.

Tak co myslíš? Zkusíš to s námi? Je to nezávazné a zdarma. Navíc řešíme problém, kterým trpí téměř půlka republiky. Když to s námi zkusíš, nic za to nedáš, jen svůj čas a to přibližně 30 minut úvodní konzultace.

Pokud říkáš ano. Vyplň tuto žádost o konzultaci zdarma. Zavoláme ti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.