Uzlové pletivo má široké využití

Nejen zemědělci nebo chovatelé hospodářských zvířat, ale také lesníci nebo majitelé nemovitostí využívají výhod, které přinášejí uzlová pletiva.

Uzlové pletivo je tvořené poměrně tenkými (cca 2 mm), pozinkovanými dráty, které jsou svázány do struktury čtvercových ok. Velikost oka je samozřejmě variabilní, stejně jako počet drátů a výška plotu. Obecně se dá říct, že uzlové pletivo se většinou dodává ve výškách od 90 cm, přičemž šíře ok bývá většinou kolem 15 cm.

Uzlové pletivo je skvělý a užitečný pomocník hlavně při zemědělských a chovatelských činnostech. Je možné ho využít jako ohradu pro chov ovcí, ale dá se použít také jako lesnické uzlové pletivo pro ohrazení ploch, které má chránit proti divoké zvěři. A nezapomínejme na uzlové oplocení proti nenechavým lidem…

Výhodou uzlového pletiva je také nepříliš vysoká cena a poměrně dlouhá životnost. Uzlové pletivo je dostatečně pružné, takže umí kopírovat i nerovný terén. Snadno se také instaluje , stačí umístit dřevěné kůly a pletivo k nim přibít (použijte skobičky se zpětným zásekem). Přemístění ohrady z uzlového pletiva je poměrně jednoduché, pletivo jednoduše srolujete, naložíte a přemístíte tam, kam potřebujete.

Při nákupu uzlového pletiva dbejte na to, abyste využili služeb obchodníka, který se vyzná ve vašem oboru činnosti. Ne každé pletivo se hodí pro vámi vybraný účel. Proto oslovte prodejce, který vám při nákupu poradí, například e-shop www.vseprofarmu.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Komerční články se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.