Hubněte snadno a efektivně

Také máte strach z nastávající letní sezony a návštěvy veřejných vodních ploch? Máte trable se svým tělem a nadbytečnými kily?

V tomto okamžiku máte možnost co nejrychleji změnit způsob svých jídelních zvyků a navždy se rozloučit s nepříjemnými kily navíc. Přestože na nás – konzumenty ze všech ploch útočí různé reklamní spoty inzerující zaručené zeštíhlující přípravky, nejrůznější koktejly, zeštíhlující pilulky a mnoho dalších doplňků stravy, je nutno uvědomit si fakt, že ve většině případů jde jen o tzv. placebo anebo vylákání vysokých financí.

Chcete opravdu zhubnout? Měli byste se zaměřit na úpravu vašeho jídelníčku, nemalý pohyb a některou ze současných ověřených diet, se kterými dosáhnete opravdu zajímavých výsledků. Na následujících několika řádcích vám rádi představíme nejlepší účinné diety této doby. Za dietu je možno bezpochyby považovat dělenou stravu. Dělená strava patří mezi silně redukční diety a je založená na efektivním principu samostatného přijímání specifických okruhů potravin obsahující sacharidy, bílkoviny a škrob. Za další neméně účinnou dietu může být označována Dukanova dieta . Zakladatelem této diety je francouzský odborník na výživu Dr. Pierre Dukan. Tato zajímavá dieta má celkem čtyři fáze a jejím hlavním rysem je zvýšený příjem zdravých bílkovin a minimální příjem sacharidů. Ve světě je velice oblíbená a s její pomocí již dosáhla své dokonalé postavy množství oblíbených celebrit.

Poslední dietou, kterou v našem článku zmíníme, je Mléčná dieta . Jak již název diety napovídá, jde o specifickou dietu, kde hraje prim kravské mléko a neméně chutné mléčné výrobky. Tato dieta slibuje opravdu rychlý a skutečně nepřehlédnutelný úbytek váhy. Zaujala vás některá z výše uvedených diet? Jestliže máte v plánu vyzkoušet si výše popsané či jiné dietní opatření, neměli byste zapomenout, že bez dostatečně silné vůle a umírněností se zajímavých výsledků nedočkáte. Nejpopulárnějším a ve své podstatě I tím v zásadě nejzdravějším dietním opatřením, je ale chutná strava doplněná vitamíny a minerální látky a spousta pohybových aktivit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.