Průvodce po Frýdku-Místku a jeho okolí

Pokud hledáte na internetu nějaké informace co navštívit ve Frýdku-Místku a jeho okolí, tak vás určitě nesmí minout stránky http://www.frydekimistek.cz které přinášejí tipy co zajímavého navštívit ve Frýdku–Místku a jeho okolí.
Frýdek v minulosti byl největší poutní místo ve slezsku, i když byl na hranici slezska a to díky Marianského kostela. Dnes může nabídnout i něco dalšího než baziliku minor. A to návštěvu kostelní věže, zámku, dvou historických jáder, ulici Hlubokou s rekonstruovanými kupeckými domy a hlavně možnost sportovně se vyžít v okolí Olešné přehrady.Popřípadě můžete z Frýdku-Místku vyrazit na kole všemi směry a to do Beskyd, nebo naopak do průmyslové Ostravy. Kromě památek a sportovišť je ve Frýdku-Místku plno pěkných parků, které se neustále rozrůstají. Plno kulturních akcí. Kousek z Frýdku-Místku je i nejvyšší hora Beskyd a to Lysá hora, nebo můžete navštívit luxusní aquapark v polské Wisle. Kromě tipů na výlet stránky přinášejí i fotogalerie z akcí, které ve Frýdku-Místku proběhly. Popisují tradice, osobnosti města.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.