Citáty slavných

Slova jsou mocným nástrojem, který je lidem znám už tisíce let. Můžete se říct, že citáty postupem času zastarávají, ale na tom není ani zrnko pravdy.

Uchovávají si svou moudrost a chrání se před všemi nástrahami času. Poučují nás o lásce, přátelství i o životě. V těch nejtěžších chvílích nás dokážou povzbudit. Zatočí klikou, abychom se mohli opět dostat na spletité stezky života. Je jedno jestli teď zrovna záříte štěstím nebo skomíráte na hranici zoufalství. Pomohou vždy. Chce to jen umět číst a rozumět slovům, která se nám snaží velikáni minulosti poskytnout. Na webu citaty.fabulator.cz jich naleznete hned několik tisíc. Každý je pečlivě oštítkován, takže si naleznete jen ty, která vás zajímají. Citáty o lásce, o přátelství, o ženách nebo o mužích. Najděte si citáty od vašeho oblíbeného autora nebo od mužů antického Řecka. Řadit si je můžete jak podle narození, jména, počtu citátů, tak podle obrázku. Je už na vás jestli si je seřadíte dle nejoblíbenějších nebo prostě pojedete podle náhody.

Líbí se vám některý z citátů natolik, že byste ho rádi sdíleli se svými přáteli? Neváhejte dát like na facebooku, plusnout na google+ nebo twítnout na twiteru. Vaši přátelé se dozví, co skýtá vaše křehká duše.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.