Připravte se na příchod prohibice

Současná situace v České republice není zrovna dvakrát růžová. Dokonce je zde reálná šance, že nás čeká alkoholové embargo v horším případě i prohibice. Naše firma však pro vás má řešení. Ten kdo se totiž připraví nebude trpět nemoci ze střízlivosti.

Nabízíme kompletní přestavbu sklepních prostor, tak aby odpovídali nejmodernějším standardům pro země se zákazem konzumace alkoholu. Ve variantě standart nabízíme mimo aluminiem odstíněných zdí i několik otočných barů, které se během vteřiny promění v klasickou zeď, která není rozpoznatelná ani detektorem ethanolu. Všude jsou totiž rozmístěné rozprašovače s látkou neutralizující jakékoliv druhy běžně konzumovaného alkoholu.

Nechybí ani kvalitní dekorace ve formě irských barů, amerických barů anebo českých pivnic. Včetně pravých dřevěných barů. Každý stůl, každá židle i kulečníkový stůl mají minimálně jednu přihrádku, kde je možné schovat flašku.

V případě, že budete mít zájem o variantu gold, získáte zdarma vyhloubení až 300 metrů dlouhé šachty s elektrickým vláčkem, který bude dodávat od nejbližšího dealera to co si jen objednáte.

Ničeho se nemusíte bát. Naše společnost vás nenechá ve štychu. Začněte s předobjednávkou ještě dnes a ušetřete až 30% nákladů na detektory odposlouchávání!

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.