Netradiční zážitky k vánocům

Vánoce jsou tu za měsíc a něco a proto bychom vám rádi ukázali, že tentokrát nemusí být výběr dárků k vánocům až tak složitý. Pořiďte zážitkové dárky a výběr dárků pro členy rodiny bude snadný, zábavný a originalitou překypující.

Naše tipy na vánoční dárky

Hitem letošního roku se bezesporu stal Skydiving Praha, který si získal srdce stovek návštěvníků. Celý zážitek spočívá v pocitu volného pádu srovnatelného s výskokem z letadla. Veškeré pocity se ovšem odehrávají ve větrnému tunelu několik metrů nad zemí a to naprosto bezpečně a mnohem déle. Skydiving Aréna v Praze je jediným druhem v ČR.

Potrpíte-li si přeci jen na něco mnohem méně výstřednějšího, potom by vás mohla zaujmout romantická večeře ve tmě na podporu nevidících. I tento zážitek se stal doslova hitem mezi lidmi a to nejen z důvodu originality (večeříte v naprosté tmě a používáte pouze chuťové buňky = lepší chuť a větší zážitek) ale právě také z důvodu toho, že vás obsluhují nevidící občané. No řekněte není to zážitek?

Mezi další oblíbené zážitky patří například let balónem, vyhlídkové lety letadlem či vrtulníkem nebo také luxusní jízda ve Ferrari.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.