Dolce Gusto – Zimní období s vůní kávy

Zima již přišla ve své plné síle. K té příjemnější první fázi zimy neoddělitelně patří svátky klidu a míru – Vánoce. Avšak shon, který panuje v ulicích a všudypřítomný stres mnohdy nenadělí nejpříjemnější vánoční zážitky. Nepomyslel jste, že to zkusíte letos jinak?

Již máte určitě sestavenou hlavní osnovu vašeho dárkového seznamu, avšak stále přemýšlíte, že by to chtělo ještě něco hezkého, ale přitom něco, co seženete pohodlně a nejlépe z pohodlí svého domova. Zkuste Nescafé Dolce Gusto které nabízí celou řadu možností jak podarovat své blízké. Nabídne se vám tak na výběr Dolce Gusto kávovar, případně Dolce Gusto kapsle, které nadchnou nejednoho milovníka dobré kávy. Toto spojení promění váš domov v místo s vynikající kávou, která udělá radost nejenom vám, ale i každé příchozí návštěvě.

Z aromatické nabídky Nescafé Dolce Gusto je možné vybrat nepřeberné množství darů, kterými uděláte radost kde komu. K výběru namátkou máte možnost volit mezi mnoha druhy skvělé kávy a výtečných čajů. Teplý nebo studený, to už záleží na vás. To vše naleznete v kouzelných kapslích Dolce Gusto. Výhodou pro vás jsou akční ceny, které můžete kdykoliv nalézt na stránkách Dolce Gusto Premium, které vám prozradí, že za rozšíření členů rodiny Dolce Gusto o nové, získáte 20% slevu na nákup kapslí.

Vychutnejte si zimu i vánoční období zahalen do jemné vůně kávy s kávovary Dolce Gusto. Postačí si vybrat vaše oblíbené Dolce Gusto kapsle oblíbené chuti a užívat si pohodové zimní období se svými kamarády.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.