Healt Club Diplomat je ráj pro tělo a potěšení pro duši

Nejlepší nabídka péče o zdraví a pohodu vašeho těla, to je Vířivka Praha, Wellness Praha a Masáže Praha. Stručně řečeno, ráj pro tělo a potěšení pro duši, to je Healt Club Diplomat. V Hotelu Diplomat, Praha 6, Dejvice.

Dopřejte si to potěšení, rozmazlete své tělo

Jemné masáže, které pomáhají navodit především příjemný, uvolňující pocit pohody, i třeba rekondiční masáže, které vás vrátí do formy. Masáže Praha v hotelu Diplomat poskytují ti nejosvědčenější profesionálové. Skutečně efektivní a příjemné masáže poskytují Masáže Praha.

Sauna vykládaná dřevem a kamenným obkladem a proslulá solná pára lákají nové a nové klienty pro Wellness Praha hotelu Diplomat. V sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje mysl. Parní komora Wellness Praha ze solných bloků uvolňuje minerály, které jsou vstřebávány kůží a sliznicí dýchacích cest. Pomáhají k regeneraci pokožky, uvolnění dýchacích cest, zvýšení přirozené obranyschopnosti a odolnosti. Obecně prospěšné procedury Wellness Praha pomáhají k posílení imunitního systému.

Vířivka Praha umožňuje zažít blahodárný pocit z vodní masáže v romantickém a intimním prostředí neveřejné vířivky společně se svojí drahou polovičkou. Vířivka Praha svým hostům nabízí také servis zahrnující šumivá vína, klasická vína, alkoholické i nealkoholické pivo a všechny druhy nealkoholických nápojů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.