Konečně silná zbraň proti neplatičům

Tímto článkem asi určitě nepotěším všechny dlužníky, neplatiče a podvodníky různého druhu, protože jsem konečně našel to co jsem hledal a to motivaci pro dlužníky k tomu, aby zaplatili nezaplacenou fakturu. Našel jsem totiž projekt, který využívá síly internetu a to je veřejný registr dlužníků, kam můžete zapsat svého dlužníka zdarma na dobu neomezenou. Dlužník může být zveřejněn klidně i několik roků.

Tento seznam neplatičů a dlužníků je velmi silná zbraň proti všem podvodníkům, protože způsobuje velmi negativní reklamu všem zapsaným a to proto, že tento projekt spolupracuje s internetovými vyhledavači přes které jsou dlužníci velmi snadno dohledatelní. Tak například pokud napíše někdo do vyhledavače jméno dlužníka, tak jeho záznam v seznamu dlužníků vyskočí na prvním místě vyhledávání.

Řekl bych, že tímto projektem konečně odzvonilo všem dlužníkům a neplatičům, protože nikdo nechce aby jméno společnosti bylo poškozeno a proto raději zaplatí. Zveřejnění dlužníka je zdarma na neomezenou dobu až dokud dlužník nezaplatí. Může být zveřejněn klidě rok. V momentě, kdy dlužník zaplatí, bude vám naučtován správní poplatek 6% za vymazání dlužníka z registru dlužníků. Když si vezmete kolik stojí obesílání dlužníka upomínkami anebo neustálým telefonováním, tak je to opravdu zanedbatelná částka.

U mne konkrétně byly zápisy dlužníků velmi úspěšné, protože většina z nich mi na základě zveřejnění zaplatilo a to docela brzo. Takže tento projekt rozhodně doporučuji.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.