Kvalitní manikůra a pedikůra

Nejnovější produktová řada JESSICA Cosmetics International s názvem GELeration je gel v lahvičce, který vypadá jako lak, ale má životnost gelu. Manikůra a pedikůra zde získává úplně nový kreativní prostor. Fasntastický look, který Vám ani gelové nehty nepřinesou.

Přirozené i gelové nehty jsou si rovny

GELeration umožňuje nehtovým designérkám vytvořit nejtrvanlivější manikúru a pedikúru, která je k dispozici. Inovativní GELeration manikúra a pedikúra je ideální pro aktivní ženy, které chtějí pohodlí, snadnou a rychlou aplikaci a odstraňování. Více než mohou nabídnout běžné gelové nehty. Manikůra a pedikůra s těmito výrobky přináší bezkonkurenční barevnou stálost.

Jessica manikúra a pedikůra barevné gely UV vytvořila JESSICA, první dáma v péči o přírodní i gelové nehty. GELeration je první gel lak, který umožní ženám snadno měnit přírodní a gelové nehty. GELeration dokáže ochránit přírodní nehty, dát jim odolnost, kterou mají gelové nehty. Revoluční manikůra a pedikůra na základě patentu a technologie GELeration, to nejlepší, co je dnes k dispozici.

Navštivte náš portál na adrese Krásné nehty.cz. Manikůra, pedikůra, přirozené i gelové nehty a vše kolem toho s výhradním zastoupením pro prodej produktů JESSICA Cosmetics International. Chtějte pro sebe to nejlepší.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.