Matrace – základ pro zdravý spánek

Základem osvěžujícího a zdravého spánku je pečlivě vybraná matrace vysoké kvality. Velký výběr takových matrací za příznivé ceny naleznete v prodejně nebo internetovém obchodu Sleep Centrum.  Společnost Sleep Centrum odebírá všechny matrace jen od předních výrobců, aby svým zákazníkům mohla zaručit tu nejvyšší kvalitu.

Matrace jsou vyráběny ze zdravotně nezávadných materiálů vhodných i pro alergiky. V široké nabídce různých druhů matrací si vybere každý podle svých požadavků a představ. PUR matrace jsou levnějším, avšak krátkodobějším řešením. Výhodou těchto matrací z polyuretanové pěny je jejich nižší hmotnost a snadná manipulace.

Matrace ze studené pěny jsou naopak vzdušnější a tvarově stálejší, mají skvělé ortopedické vlastnosti a vyšší nosnost. Pokud vám není ochrana životního prostředí lhostejná, jistě oceníte matrace z BIO pěny. Ta může být buď v podobě BIO studené pěny, nebo BIO paměťové pěny, která vám zajistí maximální pohodlí.

Výbornými ortopedickými vlastnostmi se vyznačují taštičkové matrace. Jsou velmi vzdušné, hygienické a vhodné pro každodenní spánek. Oblíbené jsou díky svým antibakteriálním schopnostem také latexové matrace, které mají skvělé vlastnosti, ale také vyšší hmotnost.

Výběr matrace závisí především na vašich očekáváních a preferencích, v každém případě však jsou matrace Sleep Centrum zárukou vysoké odolnosti, těch nejlepších vlastností a vaší spokojenosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.