Nové SMS půjčky roku 2013

Termínem nové SMS půjčky 2013 se označují  finanční produkty spadající do kategorie úvěrů určených pro sjednání prostřednictvím krátké textové zprávy.

Označení 2013 přitom napovídá, že se jedná o nové půjčky, které prozatím nedisponují bohatou historií. Firmy nabízející nové SMS půjčky 2013 potřebují na trhu zaujmout, a proto se častokrát nebojí přijít s nabídkou, jenž se diametrálně odlišuje od typických úvěrů. Pro klienty to znační výbornou příležitost získat půjčku s obzvláště výhodnými podmínkami. Výjimku nepředstavují ani produkty postrádající úrok. První půjčka je tak kompletně zdarma, a to pro naprosto každého zájemce, jenž splní podmínky. Ty přitom nebývají z povahy nové SMS půjčky 2013 nijak náročné. Všeobecně totiž platí, že veškeré online či SMS úvěry jsou určeny k překlenutí doby před výplatou. Pokud Vám například schází několik tisíc korun, nabízí záchranou pomocnou ruku zmíněné SMS půjčky.

Nevýhody nových SMS půjček

I když se může na první pohled zdát, že nové SMS půjčky 2013 nabízí samá pozitiva, úplně tak tomu není. Hlavní nedostatek mohou někteří klienti spatřit v nedostatečné výši půjčky. Ta bývá pro první klienty výrazně limitována, a jen stěží přesáhne hranici 5 000 Kč. Pakliže si zájemce u dané nebankovní společnosti vybuduje dobré jméno, je firma rázem ochotna uzavřít půjčku pohybující se v řádech desítek tisíc korun. Než se tak ovšem stane, musí typicky dojít ke splacení několika předcházejících závazků, což si pochopitelně žádá svůj čas. Další možnou drobnou nevýhodu lze spatřit v poměrně skryté vlastnosti půjčky. Ta sama osobě nabízí záchranu před akutním nedostatkem hotovosti, neřeší však samotnou příčinu. Pokud klientovi v dotyčný měsíc peníze chybí, může podobná situace nastat i za třicet dní. Protože však splacení SMS půjčky probíhá formou úhrady jediné sumy, skládající se z vypůjčené částky a poplatku ve formě úvěru (ten postrádají výhodné nabídky pro první zákazníky), v konečném důsledku má zájemce méně peněz, než kdyby žádnou půjčku nevyužil.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.