Světová jednička pro hydraulické výtahy i na českém trhu

České zastoupení firmy GMV Martini funguje a dodává nejkvalitnější výtahy již od roku 1993. GMV Martini CZ, s.r.o. je členem holdingu GMV Group, největšího světového výrobce komponentů pro hydraulické výtahy. Dodáváme osobní výtahy, nákladní výtahy, lanové i hydraulické výtahy.

Nákladní i osobní výtahy pro nás nejsou problém

Ať už jste firma, která výtahy instaluje nebo provádí pro výtahy servis, architekt, který hledá nejlepší nákladní či osobní výtahy pro své realizace, či z jiného důvodu zajímáte o lanové a hydraulické výtahy, je tu pro vás firma GMV Martini.

Lanové a hydraulické výtahy dodává GMV Martini po celém světě. Na svém kontě má již přes 750 tisíc výtahů. Osobní výtahy, nákladní výtahy a speciální výtahy GMV Martini jsou vyhledávány pro svou spolehlivost, výhodnost i komplexní služby. GMV Martini je nejlepší dodavatel jak pro lanové výtahy, tak pro hydraulické výtahy.

Dodáváme vskutku širokou škálu komponent pro výtahy. Málokdo má v nabídce například i ekologické osobní výtahy či bezstrojovnové hydraulické výtahy certifikované pro nestandardní provedení se sníženou hlavou a prohlubní.

Pro lanové či hydraulické výtahy není lepšího partnera než GMV Martini.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.