Unikátní projekt Centra svatý Florián v Jindřichově Hradci

Přijďte se podívat na unikátní dílo, které spojuje estetické a architektonické umění a nabídku obchodních i medicínských služeb pro veřejnost.

Vybudování centra svatý Florián

Provoz obchodně-medicínského centra v Jindřichově Hradci byl zahájen 16.5. 2012 v 18:00. Centrum svatý Florián vzniklo přebudováním původní staré budovy, která byla známa jako „bývalá Hasičárna“, přičemž stavební práce a úpravy trvaly přibližně rok a půl. Výsledkem je jedinečný komplex v jádru města Jindřichův Hradec, který v sobě spojuje lékařské služby a služby obchodní. Rozloha Obchodně-medicínského centra svatý Florián činí 2400 m² a budova má dvě patra. V těchto prostorách Centra svatý Florián jsou rozloženy různé obchody, restaurace a kavárna, provozovny služeb a rovněž somatologická klinika, lékařské ordinace praktických a odborných lékařů a školící středisko pro zubní lékaře.

Jedinečná aqua show v centru svatý Florián

Centrum svatý Florián v Jindřichově Hradci se může pyšnit kromě celkového architektonického vzhledu a nabízených služeb ještě jedním velkým unikátem, který je teprve druhý svého druhu v Evropě. Jde o speciální aqua fontánu v pasáži Centra svatý Florián, která vytváří neuvěřitelnou podívanou, která je dílem speciálních světelných efektů, videoprojekce a obrazů tvořených skutečnými kapkami vody. Aqua show je možné sledovat od prosince 2012 každý den každou celou hodinu od 9:00 do 19:00 hodin.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.