Kanál Viasat Nature uvede seriál Stěhování zvířat

Televizní kanál Viasat Nature uvede Stěhování zvířat, seriál, který divákům nabídne vhled do různých způsobů přepravy živých zvířat.

Experti jedné z největších firem na světě zabývající se transportem zvířat, Pacific Pet Transport (PPT), umožnili štábu natočit průběh jejich práce, která vždy probíhá na zakázku a rozhodně to není žádná rutina. Společnost zvládne přepravit takřka jakékoliv zvíře do jakéhokoliv místa na světě. Ať už jde o nějakého netypického mazlíčka celebrit, závodního koně arabského šejka nebo nového obyvatele libovolné zoologické zahrady.

V rámci seriálu se diváci například dozví, jak se přepravuje kůň z kontinentální Ameriky na Havaj, jak si PPT poradí s bednou živého hmyzu, která se má neporušená dostat do Kanady, či jaké úsilí je třeba k transportu tří divokých skunků ze Spojených států do Malajsie. PPT přepraví zhruba 200 až 400 zvířat měsíčně. Její zaměstnanci se pokaždé vypořádávají s nepředvídatelným chováním samotných zvířat, jejich majitelů i úředníků – samotná administrativa je jedním z nejtěžších prvků celé práce.

Seriál Stěhování zvířat uvede Viasat Nature poprvé 12. února každý čtvrtek v 19. hodin.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.