K .eu doméně za 49 Kč webové stránky zdarma

Pokud zvažujete v této době nákup domény, společnost ZONER software připravila svěží jarní balíček .eu domény s webem zdarma.

inPage – web snadno, rychle a s doménou

inPage je moderní systém pro snadné vytvoření a správu webových stránek včetně e-mailu a registrace vlastní i firemní domény. Kromě výběru z desítek šablon vzhledu a různých motivů nabízí e-mail nebo plnohodnotný e-shop.

Stály jsme před rozhodnutím, kde koupit doménu a kde si zřídit webhosting. Vyzkoušela jsem asi 5 demo verzí od různých firem. inPage mi od začátku nabídla širokou škálu možností.“ Bára Jandová, www.fi-to.cz

Pokud máte firmu nebo podnikáte, jsou webové stránky důležitou podmínkou získávání nových zakázek a výraznou výhodou před konkurencí. Mohou totiž přinést nové zákazníky a zvýšit tržby.

Co získáte za 49 Kč*

– vlastní .eu doménu na 1 rok
– redakční systém pro tvorbu stránek
– vlastní e-mailovou adresu
– mnoho kombinací vzhledu z připravených šablon
– možnost vytvoření moderního e-shopu

Webové stránky za 5 minut

Práci s inPage zvládne opravdu každý. Vytvoření i úprava www stránek je jednoduchá a zvládnou ji i naprostí začátečníci bez znalosti programování. Navíc vám s prvními kroky pomůže jednoduchý průvodce, díky kterému jsou webové stránky hotové za pár minut.

Jednou z hlavních výhod programu inPage je jednoduché vkládání obsahu. Stránky si jednoduše upravíte jako v běžném textovém editoru – například MS Word. Vše se hned po potvrzení úprav nahraje přímo na webové stránky. Pro pokročilé uživatele je tu možnost kompletní úpravy CSS a podpora SEO pro vyhledávače (např. Seznam.cz, Google.com).

S doménou .eu se mezi konkurenty neztratíte

S redakčním systémem inPage získáte velmi populární evropskou doménou .eu. Hodí se nejen pro firmy, které obchodně cílí na více než 1 evropskou zemi, ale může být vhodnou variantou k doméně .cz. Její výhodou je také možnost diakritiky a mnoho volných názvů.

Za bezkonkurenční cenu teď může mít webové stránky opravdu každý!

Stránky služby inPage, kde můžete jarní balíček objednat: www.inPage.cz

Kontakt pro dotazy: ZONER software, a.s., 603 196 639, admin@zoner.cz

*Ceny uvedené v článku jsou bez DPH. Každý další rok se hradí za webové stránky ve variantě inPage Standard (včetně domény) 1.200 Kč bez DPH.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Internetové služby se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.