Prefabrikované betonové garáže

Parkovat automobil bez ochrany volně na ulici je v dnešní době značně riziková záležitost. Klasickou zděnu garáž si každý, z různých důvodů, nemůže dovolit.

Společnost Hotové domy, s.r.o. si tuto skutečnost dobře uvědomuje a proto našim motoristům představuje novou řadu betonových montovaných garáží.

Montované garáže, rychlé a důmyslné řešení

V aktuální nabídce společnosti Hotové domy, s.r.o. je v současnosti ucelená řada prefabrikovaných hotových garáží.

Základním modelem nabídky je montovaná garáž Standard Plus, pro kterou je charakteristická vysoká variabilita. Hotová garáž Standard Plus může být koncipována jako samostatná garáž, dvojgaráž a může se také využít k výstavbě řadových garáží.

Pomocí přídavného prodlužovacího segmentu je možné zvětšit vlastní prostor garáže, nebo v ní dokonce vytvořit další samostatnou místnost, např. pro dílnu nebo sklad.

Majitelé rozměrnějších automobilů by mohli ocenit montovanou garáž Vario, která má nadstandardní průjezdní profil. Zaparkování velkého vozu v garáži Vario nebude činit problémy ani méně zkušeným řidičům.

Majitelům dodávek a dalších vozů s vyšší nástavbou je určena prefabrikovaná vysoká garáž.

Náročnějšího automobilistu určitě osloví montovaná garáž Exclusiv, pro tuto garáž je charakteristická vkusně a zajímavě řešená střecha s integrovaným halogenovým osvětlením, které podstatně zvyšuje uživatelský komfort..

Garáž Exclusiv se proto svým zajímavým vzhledem může stát estetickým i praktickým doplňkem jakéhokoliv obytného domu.

Proč zvolit prefabrikovanou garáž

Montované hotové garáže nabízené společností Hotové domy, s.r.o. poskytují několik zajímavých výhod.

Jako první stojí za zmínku zejména rychlost instalace prefabrikované garáže. Kompletní hotovou garáž můžete mít postavenou za několik hodin, a to bez nutnosti složité a zdlouhavé přípravy staveniště.

Druhou podstatnou výhodou tohoto řešení je to, že prefabrikovaná montovaná garáž je dodána a odborně nainstalována  za pevnou, předem stanovenou a překvapivě přijatelnou cenu. Zcela je vyloučeno nebezpečí dalších vícenákladů a víceprací, kterému se při výstavbě garáže klasickým způsobem nelze nikdy úplně vyhnout.

Montované prefabrikované garáže z nabídky společnosti Hotové domy, s.r.o. jsou elegantní, moderní a důmyslné řešení, které může rychle a za přijatelnou cenu vyřešit problémy spojené s garážováním vozu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.