Obojživelné RC auto: Jeep Hummer zvládne jízdu po souši i po vodě

RC Hummer Amphibia je stvořen do reálného terénu. Nebojí se vody, bláta ani nepříznivých podmínek. Tam kde ostatní RC modely aut zastaví, RC obojživelné auto začíná. Poznejte možnosti RC modelu Hummer Amphibia.

RC Hummer Amphibia spadá do kategorie obojživelníků. Pro vás jako uživatele to znamená RC auto a RC loď v jednom. Hummer Amphibia se skutečně nebojí ani hluboké vody. Právě v ní využívá dvou lodních šroubů, které jsou dostatečně kryté, aby nedošlo k jejich mechanickému poškození. I ve vodě je tedy obojživelné RC auto dostatečně rychlé.

Na souši oceníte velká gumová kolagumovými hroty, jenž zabezpečují maximální kontrolu nad vozem i v nepříznivých podmínkách. Do terénu je vhodný i výše posazený podvozek a již zmíněné zakrytí lodních šroubů. S RC modely aut, především s Hummer Amphibia jen tak někde nezapadnete a užijete si mnoho zábavy.

Model je vyhotoven v měřítku 1:10. Dosah ovladače činí 90 metrů (radiová souprava je součástí balení). I na maximální vzdálenost bude RC model Hummer Amphibia dobře viditelný a plně ovladatelný.

Nadstandardní výbava

Stejně jako jiné RC modely i Hummer Amphibia můžete vylepšit. Ovšem již v základu je nutné podotknout LED osvětlení a reproduktor simulující zvuk reálného automobilu. Pokud vám to nestačí, můžete RC model Hummer Amphibia vybavit například kamerou, kterou umístíte na korbu modelu.

Kamera je vodotěsná a tudíž se ani o ní nemusíte obávat. Zároveň se může jednat o velmi zajímavý „expediční“ doplněk. RC model Hummer Amphibia můžete ovládat na 90 metrů a vzhledem k možnosti vjet do vody se s ním dostanete až tam, kam suchou nohou nemůžete. Pořiďte si záznam z vašich misí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hry a hračky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.