Nové přístupové body z dílny TP-Linku

Společnost TP-Link uvádí na trh nové přístupové body pro interiér i exteriér, které disponují možností napájení přes ethernetovou síť.

Oba modely – CAP1750 i CAP-300 Outdoor – fungují buďto samostatně (režim FAT AP), nebo v režimu FIT AP, v němž jsou řízeny bezdrátovým kontrolérem. Díky funkci Multi-SSID je možné vytvořit více bezdrátových sítí – u každého SSID si můžete individuálně nastavit šířku pásma i odlišné parametry jejich nastavení.

Prvním modelem je venkovní Wi-Fi přístupový bod (access point) CAP-300 Outdoor, který pracuje ve standardu IEEE 802.11n/g/b a nabízí připojení k síti rychlostí až 300 Mbit/s. Díky technologii PoE (Power over Ethernet) se výrazně zjednodušuje instalace, neboť vám stačí tahat jen jeden – ethernetový – kabel. Přístupový bod umístíte na stěnu či stožár. Vybaven je vodotěsným a prachotěsným obalem a zároveň je chráněn proti zásahu bleskem (do 6 kV) i elektrickým výbojem (do 15 kV).

Přístupový bod TP-Link CAP1750 je určen do interiéru a nabízí maximální rychlost 450 Mbit/s (2,4 GHz) plus 1 300 Mbit/s (5 GHz). Zařízení umístíte na strop či stěnu. Samozřejmostí je podpora PoE, specialitou pak funkce automatického přepínání pásma.

Příspěvek byl publikován v rubrice Komerční články, Počítače se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.