Mějte výhodnou půjčku

Když si berete půjčku, měli byste dbát na to, aby její podmínky byly pro vás příznivé a aby byl produkt výhodný nejen pro poskytovatele, ale i pro vás. To vám nabízí Expres půjčky od GE Money Bank.

GE Money Bank

Mnohé banky ještě ke svým klientům přistupují tradičně a nevyužívají pro práci moderní metody. To zdržuje obě strany. Naštěstí existují banky, které od toho upustily. Jednou takovou bankou je GE Money Bank. Zakládá si na inovativním přístupu.

GE Money Bank je univerzální bankou, která se zaměřuje na soukromou klientelu i na podnikatele. Své produkty neustále zlepšuje a snaží se, aby maximálně odpovídaly potřebám klientů.

Expres půjčka

GE Money Bank vám umožňuje založení účtu, vzít si hypotéku, spořit si, ale také můžete využít různé půjčky. Pokud vás láká poslední zmíněný produkt, zauvažujte nad Expres půjčkou. Jde o půjčku, která je nastavená tak, aby vyhovovala vašim požadavkům.

Oceníte mnohé výhody, které se s Expres půjčkou pojí. Můžete si půjčit od 30 000 do 600 000 Kč. Kolik budete potřebovat vy? Bojíte se velkých splátek? Peníze můžete splácet až 96 měsíců a také se můžete pojistit proti různým rizikům. K založení Expres půjčky nepotřebujete ručitele a nemusíte ručit majetkem.

Snadné je i objednání půjčky. Kromě klasického vyřízení produktu na pobočce si můžete o půjčku požádat online či telefonicky. Ozvěte se vám a my vám dáme odpovědi na časté otázky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.