Switch od TP-Linku pro SMB má 12 portů

TP-Link přichází na trh s 10Gb switchem (přepínačem) pro malé a střední podniky s názvem JetStream T1700X-16TS.

Switch je vybaven dvanácti 10Gb porty a čtyřmi 10Gb sloty SFP+ a určen je pro segment SMB, kde pomůže s virtualizací, cloudovými službami nebo VoIP, streamování HD videa či dohledové IP kamery. Díky použité technologii 10GBase-T je možné pro 10G Ethernet možné využít klasickou CAT kabeláž RJ-45. Navíc je tato technologie zpětně kompatibilní se 100 a 1000Mbit/s ethernetovými sítěmi.

Sloty switche nabízejí celkovou kapacitu přepínání do 320 Gb/s, což jistě zvyšuje odolnost sítě před zátěží způsobenou zahlcením aplikacemi náročnými na data.

Přepínač TP-Link JetStream T1700X-16TS nabízí také funkce pro snadnější provoz a správu. Vzájemná komunikace zařízení v podsítích a virtuálních LAN je umožněna díky statickému routingu L2+. K dispozici jsou taktéž funkce pro řízení toků dat (QoS) či funkce bezpečnostní ochrany například proti neoprávněnému přístupu či vnějším útokům, ale i proti šíření malwaru. Zajímavostí je také duální obraz systému, umožňující současnou aktualizaci firmwaru a non-stop provoz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.