Programy a hry ke stažení zdarma

Aby vám počítač fungoval tak jak má a hlavně, aby byl schopný splnit všechny vaše požadavky, budete jej muset náležitě softwarově vybavit. Jenže kde jednotlivé programy najít a jak se k nim dostat?

Vzhledem k obrovskému množství programů, které jsou rozesety různě po celém internetu, není vůbec jednoduché se orientovat. Nedostatečné popisky a návody u softwarových nástrojů často vedou ke špatné instalaci nebo instalaci úplně nevhodného programu.

Nabízíme vám programy ke stažení zdarma, které jsou funkční, dobře popsané a obsahují i návody nebo rady k používání a instalaci. Náš portál obsahuje stovky programů a aplikací, které jsou připraveny pro vás uživatele. Aplikace jsou neustále aktualizovány, a pokud vyjde nová verze, zanedlouho je u nás připravena ke stažení.

Přestože nabízíme freewarové programy, většina z nich je stejně dobrá nebo lepší než placené a komerční nástroje. Důkazem je program, který je neustále na špici stahování – Skype. Jako ostatní programy, nabízíme i Skype ke stažení zdarma. Jedná se o velmi příjemný komunikační program, který poskytuje velmi kvalitní přenos hlasu i obrazu po internetu. Samozřejmostí je možnost chatování nebo spuštění hlasové konference, při které se může bavit až několik uživatelů zároveň.

Pokud byste chtěli Skype využívat i pro telefonování na mobilní a pevné telefonní linky, stačí si jen nabít kredit a za výhodných podmínek volat do celého světa.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Programy a hry ke stažení zdarma

  1. veve3 napsal:

    Zajímavá stránka, jen aby to nebyla jedna z mnoha 🙂

Komentáře nejsou povoleny.