Letní kolekce Lindex 2012

Pro blížící se léto vytvořil tým návrhářů Lindex módní kolekce pro nošení v pracovní dny ve městě, na pláži, pro výlety do přírody, pikniky a chvíle odpočinku na chatě a pro další příležitosti, včetně svateb a společenských akcí.

Návrháři vytvářeli kolekce šatů tak, aby byly maximálně pohodlné a žena se v nich cítila uvolněně a sebevědomě. Přitom šaty nesměly ztratit nic na své kvalitě a dobrém stylu. Jsou ušité z vhodných materiálů, které odpovídají právě letnímu období. Postarají se nejen o krásný vzhled, ale i teplé počasí, které může být v kombinaci s některým druhém látek velice nepříjemné.

Kolekce Inspiration Sicily odráží moderní italský styl dámských vzdušných šatů, ke kterým se nejlépe hodí letní sandály. Tyto expresivní šaty nádherně zvýrazňují siluetu postavy úzkým pasem a plnou sukni.

Vše zvýrazňují živé žluté a zelené barvy nebo decentní kombinace černé a bílé. K šatům se jako doplněk hodí lehká vestička, elegantní klobouk, barevná slaměná taška a sluneční brýle ve stylu padesátých let.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.