Tipy na originální dárky

Originalita se cení. Je smutné přijít na oslavu s párem ponožek nedbale zabalených do použitého dárkového papíru z Vánoc, na kterém je ještě fixem viditelně napsáno Pro babičku. Smutek umocní, když je dárek určen do rukou kamaráda nebo Vaší nastávající. Proto byste měli věnovat chvilku pečlivému výběru dárku originálního. Který se nejlépe nemusí balit do papíru, ale rovnou k němu oslavence dovést.

Právě Vám slouží tento článek naplněný tipy na originální dárky.

Kamaráda jistě mile překvapíte vyhlídkovým letem nad Brnem, nad touto perlou Moravy, kde lišky nedávají dobrou noc, protože tam noc nikdy nekončí. Proletět se nádhernou Cessnou 172 nad moravskou metropolí, která je k prasknutí naplněna kulturou a bodrostí. Samotná Cessna 172 Vám za půl hodiny předvede veškeré krásy lidské architektonické šikovnosti z ptačí perspektivy. Jistě tím utužíte pouto se svým přítelem.

Hledáte-li tipy na originální dárky pro svou nastávající, sáhněte po romantickém pobytu v pětihvězdičkovém hotelu Chateau Mcely, bývalém sídlu šlechtického rodu Thurn-Taxisů. Poznejte spolu se svou nastávající lesk a krásu bývalého života šlechtického stavu. Budete uvítáni místní tradicí – bylinným nápojem připravený z místních bylinek ze Svatojiřského lesa. Zažijete pohádkovou noc v pokoji Deluxe, který je jinak určen převážně králům a královnám cizích mocností. Večeři naplněnou svíčkami a lahodnou stravou ukončíte smysluplně vychlazeným vínem dle vlastního výběru. Druhý den si užijete piknik v trávě v anglickém parku.

Pokud hledáte tipy na originální dárky, vypište si do vyhledávače esennce.cz a vybírejte. Možností jak svého blízkého příjemně překvapit tam je neskonalé množství. Stačí si jen vybrat a radši nehledat balicí papír, na kterém mohlo by stát pro Magdičku z vroucí lásky, když se Vaše nastávající jmenuje zcela jinak.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.