Jakým dárečkem potěšit otce?

Výše zmíněná otázka, se nám jistě prožene hlavou každé narozeniny, svátky, Vánoce nebo před blížícím se výročím seznámení nebo svatby. Jakým dárečkem potěšit svého kamaráda, partnera nebo otce?

Klasická sada kosmetiky anebo tři páry ponožek asi nikoho zřejmě příliš nepotěší. Je tedy na místě koukat na svět tak trošku z jiného úhlu pohledu a vcítit se do role muže. Jaký dáreček by mu zaručeně udělal radost? Lahvinka chutného destilátu? Nová sada na golf? Obří gurmánský balík těch nejvybranějších lahůdek? Nebo něco více netradičního? Tipy a rady na netradiční dárky pro muže se dočtete o několik řádečků níže.

Pokud patří partner mezi vyznavače alkoholu, dobrou lahvinkou ho zaručeně neurazíte. Co takhle obdarovat jej vyhlášenou whisky s věnováním? Tento dar se stane největším favoritem a partner, tatínek nebo kamarád si na něj se slzou v oku dojetí vzpomene též po letech. Další možností, jak potěšit a také překvapit milovníka alkoholických nápojů je luxusní kazeta, ve které najde nejenom lahodné tekuté potěšení, ale též něco na zakousnutí. Může jít třeba o pořádný kus masa, celou tyčku chutného salámu nebo kteroukoli jinou pochutinu, kterou nepohrne ani ten nejmlsnější jazýček.

A u jídla ještě na chvíli zůstaneme. Standardní dárkové koše jsou velmi populárním dárkem, který však přiliš nenadchne ani neurazí. S originálními gurmánskými sadami však můžete udělat opravdovou radost! Tyto dárky pro muže obsahují třeba luxusní francouzská vína, pravé belgické pralinky, kvalitní italské těstoviny, ale i oblíbené české suroviny, bez kterých si řada z nás nedovede představit prostřený stůl.

A aby toho jídla nebylo zbytečně moc, zaměřme se také na dárky pro sportovně založené jedince. Netradičním dárečkem pro milovníky volnočasových aktivit může být třeba fotbalový hrnek, který bude plnit nejen standardní, ale taktéž trofejní funkci. Milý oslavenec si může takový dar vystavit např. ve své pracovně nebo kanceláři.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.