Testy pneumatik na sezónu 2013 / 2014

Plánujete si koupit nové pneumatiky, ale stále bádáte nad tím, jaké vybrat? Nevyznáte se v šílených názvech a parametrech jednotlivých pneu? Připravily jsme pro vás projekt, jehož cílem je snadno vám poradit nakoupit spotřební zboží a to bez znalostí jednotlivých parametrů.

Jak funguje náš projekt?

Náš projekt sestavuje jednoduchý žebříček nejlépe hodnocených pneumatik na trhu a to podle testů renomovaných agentur a společností, jako je například německý ADAC či rakouský AutoBild. Díky tomu vám můžete poskytnout snadný přehled pneumatik, které se vyplatí koupit včetně aktuálních cen našich partnerských a námi ověřených eshopů, u kterých si můžete být jisti kvalitou, snadným a bezproblémovým nákupem.

V současné době jsme pro vás připravily aktuální test zimních pneumatik 2013 / 2014. Hned 4 pneumatiky získali ocenění, které říká, že jde o nejvyšší kvalitu v nabízeném sortimentu. Zajímavá vás jaké to jsou? Podívejte se na www.testkvality.cz

Máme také test letních pneumatik 2013, kde svoji kategorii vyhráli pneumatiky značky Dunlop, Continental a GoodYear. Zajímavá vás jak v testu dopadla nejprodávanější pneumatika v ČR Barum Bravuris 2 či Barum Brillantis 2? I to se ze sestaveného testu dozvíte.

Mimo to jsme pro vás připravily také celou řadu užitečných informací. Zajímavá vás jaký je rozdíl mezi letní a zimní pneumatikou, jak vybírat pneumatiky či jaká je předepsaná hloubka zimního vzorku? Vše se u nás dozvíte a ještě kvalitně nakoupíte.

Do budoucna plánujete uvést testy dalšího spotřebního zboží z kategorie auto / moto. Zejména pak test autosedaček a autobaterií. Neleníme a už teď pro vás připravujeme test pneumatik na Off Road vozidla a také test celoročních pneumatik, které sice nedoporučujeme kupovat, protože se kvalitou nemohou rovnat pneumatikám na jednotlivá roční období, ale vy je kupujete a my vám chceme poradit, které jsou nejlepší.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.