Vkusný doplněk umí zvýraznit vaše přednosti

Konec letního období se neodvratně blíží, meteorologové nás ale chlácholí pozitivní prognózou. Nástup podzimu údajně nepocítíme. Zástupkyně něžného pohlaví teplé počasí vítají – výměna letní garderóby se momentálně posouvá na neurčito.

Říjen se ponese v rytmu letní inspirace a bude minimálně stejně slunečný, jako srpen a září. Jestli jste si na letošní sezónu udělaly radost novými doplňky, ještě je na nějaký čas neschovávejte. V opačném případě je stále dost času na to, abyste si nějaké koupily a rozšířily svoji sbírku o parádní letní doplněk v podobě perly či jiné ozdoby.

Nevíte-li si s výběrem vhodného šperku rady, jsou následující odstavce určeny právě vám. Připravujete se na exkluzivní dovolenou? Neměli byste zapomenout na letní doplňky, které zviditelní vaše vnady a schovají případné pihy na kráse. Díky exkluzivním šperkům budete na pláži i v klubu lvicí salonu. Nevyhovují-li vám standardní materiály, jako je zlato, stříbro či chirurgická ocel, přikloňte se k alternativě v podobě přírodních materiálů. Velmi populární jsou unikátní jantarové šperky a nádherné polodrahokamy. Jantarový náhrdelník patří mezi cenově dostupné doplňky a bude vám slušet, jako nic jiného. Milovnice mořské fauny sáhnou po náramku z korálu, či po ozdobách z lastur. Vypadají netradičně, ale zároveň jsou velmi osobité.

Dejte sbohem uniformitě a šokujte své blízké těžkým kalibrem v podobě šperků z méně tradičních materiálů. Sledujete-li co je in, zřejmě zaznamenaly, že se do módy vrátil kdysi populární minerál s názvem markazit. Stálici je luxusní křišťál. Dokonalé křišťálové šperky umí zaujmout nejen nevšedním designem, ale i přijatelnou cenou. Ať už se rozhodnete jakkoliv, myslete na to, že hranice mezi originalitou a kýčem je mnohdy opravdu tenká.

Příspěvek byl publikován v rubrice Šperky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.