3D skenování – nechte si vyrobit vlastní 3D předmět

Znáte už 3D skenování? Jedná se o metodu 3D tisku, při které si můžete nechat zhotovit svou vlastní podobiznu. Tato služba není určena pouze pro narcisty, kteří by si rádi vystavili svou vlastní figurku na poličce. Spíše ji využijete jako zajímavý a vtipný dárek, který určitě potěší všechny vaše blízké, a to nejen k blížícím se Vánocům.

Tuto službu si můžete objednat na www.3dees.cz. Jedná se o nový projekt, který se zaměřuje právě na výrobu 3D figurek, bust a dalších předmětů z 3D tiskárny. Díky speciální tiskárně a počítačové technologii si na 3D tiskárně dnes můžete nechat zhotovit téměř cokoliv, co vás jen napadne.

O 3Dees.cz jste navíc měli možnost slyšet už i v televizi, díky jejich mediální kampani a spolupráci s herci ze známých seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě. 3D skenování je revoluční služba, která nemá obdoby. Obzvlášť teď před vánočními svátky vám její využití můžeme jen doporučit. Rázem totiž budete mít pěkný dárek pro své blízké.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.