Fashion Wave, elegantní on-line magazín pro ženy

Chodíte si na weby občas číst? Já ano a čím dál víc mě otravují weby, přeplněné reklamními bannery, které na mě vyskakují ze všech stran. Chápu, že bezplatný web, musí z něčeho žít, ale všeho moc škodí. Právě včera sdílela kamaráda na FB odkaz na článek jak si vybrat a kombinovat malé černé.

Mám ráda módu, malé černé a legendární ,,Snídani u Tiffaniho“, nemohla jsem odolat, a ejhle! Fashion Wave mě překvapil. Po letech první web, kde na mě nevyskočila žádná obludnost, ani okýnko k registraci nebo soutěži. Čistý, elegantní a bez blikacích reklam všude kolem. Proběhla jsem se článkem a šla brouzdat dál. Je evidentní, že to píší děvčata, které to baví a hlavně o tom, co je zajímá, nebo jim přijde zajímavé.

Každý článek měl skvělé fotky a taky hlavu a patu.  S autorkou článku Jak poznat Kubu díl 1 a 2 bych vyrazila hned na cestu, je fajn, že aspoň občas člověk narazí na někoho, kdo píše o tom, co skutečně zná a zažil.  Snad jen jednu výhradu bych k autorkám měla, to, že si mohu stáhnout i časopis do tabletu jsem našla úplně náhodou a to je určitě škoda, protože i ty mě bavily. Takže příště děvčata, hoďte to na titulku, ať to příště najdu, ve spodní části webu v kategorii magazíny ke stažení ho asi nikdo hledat nebude.

Ale jinak držím palce a doufám, že s přibývajícím nárůstem čtenářů si udržíte rozum a nezblázníte se do reklamy jako většina dnes už zoufalých nepřehledných webů s bezvýznamnými a 100 x již opakovanými a nudně napsanými texty. Nevím proč na těchto webech nutně musí být denně několik nových článků, když jsou o ničem. Raději dva nové do sekce, týdně, ale takové kdy se čtenář začte. Stejně, kdo z nás má čas stále něco číst, no ne? 🙂

A hlavně pište, ať si mám na Fashion Wave co přečíst.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.