Kvalitní francouzská vína přímo od vinařů

Pokud rádi degustujete víno, určitě vás potěší nabídka od Dvě Deci, kde si můžete každý měsíc předplatit kvalitní víno spolu s instruktáží a degustaci vína uspořádat i u sebe doma. Toto předplatné tak může potěšit nejen vás samotné, ale být i perfektním dárkem pro vaše blízké k blížícím se Vánocům, nebo i k narozeninám či k výročí.

Jak celá akce probíhá? Stačí jen navštívit webové stránky DvěDeci.cz, na kterých najdete informace o předplatném. Každý měsíc můžete získat dvě lahve vína, které pro vás vybere Jean Michel Deluc – přední světový degustátor. Ke každému vínu navíc obdržíte podrobný popis a také videodegustaci, se kterou si rozšíříte své znalosti.

Po dobu předplatného navíc můžete nakupovat kvalitní francouzská vína od vinařů za výhodné ceny, bez zbytečných poplatků, které byste zaplatili v maloobchodě. Navíc některá z nich ani nemusí být jinde než u Dvě Deci k sehnání. V případě předplatného na víno můžete vybírat ze dvou variant. Jestliže jste začátečník, zvolte balíček Čas radosti, a pokud už se ve víně vyznáte, doporučujeme sáhnout po balíčku Čas zralosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.