Lze na binárních opcích skutečně vydělat?

I když dnes internetem koluje nespočet výukových materiálů, ať už v podobě textu či videí, musíte se smířit s tím, že vám nikdo přesně neřekne, jak obchodovat binární opce. Princip opcí je totiž tak jednoduchý, že jej není nutné popisovat. Na druhou stranu budování obchodního plánu je dlouhodobá a často taky individuální záležitost. A je to právě obchodní strategie, která odliší úspěšné obchodníky od těch ztrátových.

Binární obchodování vyžaduje alespoň základní znalost cenových patternů, neboli obrazců, které se periodicky opakují v jednotlivých grafech cen aktiva. Díky tomu lze následně předpovídat budoucí vývoj ceny. Nikdy ale nemáte 100procentní jistotu, že vámi uzavřená transakce bude úspěšná. Obchodování na základě instinktu je pro začátečníky a zejména jejich peníze velmi riskantní. Brokeři nastavují výši zhodnocení tak, aby bylo obchodování v případě takového hazardování prodělečné.

S tím se musí každý obchodník smířit, protože je broker při binárním obchodování nepostradatelný. Jelikož málokterý začátečník ví, kde obchodovat binární opce, je dobré se obrátit na nestranné recenze z důvěryhodných zdrojů. Výběr brokera, jak již bylo ostatně naznačeno, totiž podstatně ovlivní celé obchodování.

Navzdory tomu, že se v oblasti opcí rozšiřují pofiderní praktiky, nejsou podvod binární opce ani ověření regulovaní brokeři, kteří je zpřístupňují veřejnosti. Naopak je nutné se vyhnout všem nabídkám od neznámých a neověřených společností nebo jedinců.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.