Největší nabídka javorového sirupu v Čechách

Rádi si občas pochutnáte na něčem sladkém, co Vám zvedne  náladu? …o to víc, když je to zdravé, 100% přírodní a můžou to baštit děti i senioři bez omezení?

Pak musíte zkusit kanadský národní poklad, pravý javorový sirup, kterým je známa táhle země javorového listu, po celém světe. Nabízíme Vám největší sortiment v ČR, všech druhů javorového sirupu i produktů  vyrobených z javorového sirupu. Všechny produkty jsou vyrobené i balené přímo v Kanadě a splňují nejpřísnější požadavky Canadian food inspection agency a předpisy EU a ČR. Produkty skupiny BIO jsou akreditovány mezinárodní organizací ECOCERT SA a mají certifikát EC organic product.

Javorový sirup je taky skvělý originální dárek pro všechny věkové kategorie, skutečně ho milují již malé batolata. Může se přidat do jakéhokoliv jídla, od polití palačinek po grilované maso. Dodá výbornou chuť, všem mléčným produktům, zdravě nahradí bílý cukr i v kávě nebo čaji. Javorová chuť je úplně specifická a jedinečná v gurmánským světe.

Další skvělou vlastností javorového sirupu, jsou jeho zdravotní vlastnosti, protože obsahuje účinné antioxidanty, které pomáhají lidskému tělu v boji zápalům, rakovině a podle nejnovějších výzkumů, taky proti cukrovce. Sirup obsahuje i vysoké hladiny zinku a mangánu. A v neposlední řadě javorovou dietou hubnou, kromě známých celebrit jako zpěvačka Beyoncé, také úspěšne mnozí lidé po celém světe. Přejeme Vám dobrou chuť!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.