Sportovní lov sumců

Lov velkých sumců již nemusí být o desítkách a stovkách hodin. Revír Sumčák je bohatě zarybněný sumci trofejních velikostí. www.sumcak.cz  Chcete zažít pořádný souboj s velkou rybou ? Tak kde jinde než na revíru kde jsou opravdu velcí sumci.

U nás si může chytit svůj rekordní úlovek každý, jak laik, tak člověk který se lovu sumců věnuje již delší dobu. Momentálně je náš rybník zarybněn 90ti kusy sumce velkého, tento stav ovšem není konečný. Nyní se zaměřujeme na výkup opravdu velkých sumců či jinak zajímavých kusů sumce velkého. Posledním a pro zákazníky velice atraktivním nákupem pro sportovní revír sumčák byl nákup tří albínů z nichž největší měří 192cm a přesahuje 50kg hmotnosti. Na jaře si na své přijdou sumcaři nedočkavci jelikož u nás sumec jako dravá ryba nemá hájení. Na revíru Sumčák vítáme i vláčkaře kteří si zde mohou poměřit síly s místními sumčími krasavci. U klasické sumcařiny se vyloženě nabízí krácení chvíle lovem na feeder jelikož rybník je velice solidně zarybněn bílou rybou a kapříky mezi 35-70cm. Vyjímkou zde nejsou krásné úlovky línů. pro začátečníky je možnost zapůjčit sumcařské vybavení i najmutí zkušeného rybářského průvodce.

info@sumcak.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.