Let balonem přímo podle vašich představ!

Přejte si vidět sí rodné město z výšky? Tak to neváhejte a využijte originální lety balonem. Letenku si můžete pořídit již od 4 499 Kč. Prohlédněte se naše webové stránky a vyberte si let, který vám bude sedět na míru. Startovní místo je jen na vás!

Kde můžete vzlétat?

Je na vás, jaké místo startu si vyberete. Létáme po celé ČR, takže je to jen na vašich sympatiích. Mezi velmi oblíbená místa však patří oblasti Českého ráje nebo Konopiště. Tak se pořádně zamyslete a zvolte místo svého odletu. Velké oblibě se těší i lety balonem nad velkými městy. Proletět se můžete nad Brnem, olomoucí i Hradcem Králové. Doporučujeme vám i let balonem z Prahy.

Kolik vás to bude stát a kdy poletíte?

K dispozici vám je 5 druhů letenek, ze kterých si zaručeně vyberete i vy. Lety balonem nabízíme pro 1 osobu za 4 499 Kč další cena se odvíjí podle počtu osob. Lety balonem si může užívat až 6 osob v jednom horkovzdušném balonu. Doporučujeme vám, abyste si na celkový program vyhradili asi 3 hodiny. Samotný let balonem trvá asi 50-70 minut. Kdy budete moc letět? To záleží na nás, protože musí být ty nejvhodnější klimatické podmínky kvůli bezpečnosti letu. Vy už se jen můžete těšit na nezapomenutelný zážitek, který vás čeká.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.