Mějte přehled o docházce zaměstnanců!

Mějte nyní dokonalý přehled o skutečné docházce všech vašich zaměstnanců díky biometrickému docházkovému systému ETEND. Tento moderní docházkový systém je ideálním řešením evidence docházky pro menší firmy a představuje skvělou náhradu za zastaralé papírové docházkové knihy.

Docházkový program ETEND je složen ze dvou částí – biometrické docházkové čtečky E-3 a počítačového programu ETEND, díky kterému lze údaje o docházce ze čtečky efektivně zpracovat.

Zaměstnanci se prokážou při příchodu do práce u docházkové čtečky otiskem prstu nebo čipovou kartou. Tento údaj je dále zpracován počítačovým programem ETEND, takže máte okamžitý přehled o aktuální přítomnosti zaměstnanců v práci. Program také umožňuje vytvářet přehledné výkazy o docházce, odpracované době, jednotlivých příplatcích apod. a lze jej propojit s běžně používanými mzdovými programy pro snadný výpočet mzdy jednotlivých zaměstnanců.

Základní docházkový program ETEND Starter lze doplnit o další 4 verze programu podle toho, jaké požadavky máte a co od programu očekáváte. Pokud si chcete nejprve vyzkoušet vlastnosti programu ETEND a jeho schopnosti evidence docházky zaměstnanců, stáhněte si demoverzi programu a sami si ověřte jeho výhody.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.