Nemovitosti, půjčky, exekuce

Chtěli byste nějakou svou nemovitost prodat, ale bohužel nevíte komu? Trh je velice rozsáhlý a klienti požadují nízké částky za vaše byty. Naše společnost zanalyzuje a propočítá, kolik za vaší nemovitost můžete dostat.

Pokud začnete jednat o prodeji v sobotu nebo v neděli, klidně nám můžete dát vědět. I.H.T. Invest s.r.o je přístupná 24 hodin 7 dní v týdnu.

Prodáme vaši nemovitost za cenu, kterou si zaslouží. Nejsme žádná velká realitka, nebereme si velké provize. Musíme si přeci pomáhat, když nám stát nepomáhá.

Půjčky na nemovitosti

Pokud nemáte peníze na svůj vysněný dům, tak to nevadí a klidně se na nás obraťte. My se postaráme o to, abyste půjčku na nemovitost dostali a to co v nejkratším termínu, protože víme, že na čase záleží.

Stačí nám napsat a my se s vámi spojíme a domluvíme. Nemusíte se bát žádných podvodných praktik, které ostatní firmy nabízejí a vy je nevidíte.

Ve vlastnictví máme také několik bytů, které jsou volně k pronajmutí, takže nám napište a my se vám ozveme. Naše ceny pronájmu nejsou nikterak vysoké, protože sami víme, jak to s finanční situací v České republice.

Půjčka na nemovitost už nemusí být tak hrozná.

Chceme lidem pomáhat a nastolit skvělý život každé rodině. Sami víme, že neuspokojíme všechny, ale pokusíme se, aby se naše pozitivní myšlení dostalo do společnosti lidí a tak se mohl celý nejen realitní trh vzpamatovat.

Nemovitosti v česku

Na obrázcích jsou nemovitostí krásné, ale ve skutečnosti vypadají úplně jinak. Naše společnost pořizuje kvalitní fotky přímo z místa. Neupravujeme je ani nic s nimi neděláme. Pokud potřebujete důkaz, tak nám napište.

Jsme taková menší soukromá firma, která se nemovitostmi zabývá.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.