Jaké daně nás čekají v roce 2015?

Daně musíme platit neustále. Ačkoliv rok 2015 nepřinese kromě snížení sazby DPH na léky a knihy žádné velké novinky, určitě stojí zato si připomenout, jaké všechny daně je nezbytné platit. Do konce měsíce ledna máte povinnost podat daňové přiznání k dani z nemovitosti (v případě nabytí nemovitosti nebo změn). Dále jsou na řadě daně z příjmů – daň z příjmů fyzických a právnických osob, které se vyřizují do konce měsíce března. Kromě podání je také nezbytné tyto daně samozřejmě i zaplatit.

Měsíčně či čtvrtletně se řeší DPH a jednou za rok či za každé čtvrtletí je potřebné řešit silniční daň, jestliže máte auto zařazené v podnikání. Veškeré potřebné informace o daních, o tom jak je řešit a kdy je platit, najdete na webu www.ucetni-danove-poradenstvi.cz, kde jsou pro vás připravené zajímavé oborové články a také pravidelné aktuality.

Pokud nevíte, jaké daně a v jaké výši platit, určitě je dobré se obrátit na některého finančního specialistu či daňového poradce a nechat si od něj poradit. Obzvlášť pokud se sami v této problematice příliš neorientujete, je taková rada opravdu velmi prospěšná a vy se tak ujistíte, že na nic důležitého nezapomenete.

Příspěvek byl publikován v rubrice Portály se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.