Energy Streaming Leadership Academy

Metodu Energy Streaming Leadership můžete studovat i u nás. Kurzy pořádá Energy Streaming Leadership Academy. Naše akademie se nachází na strategickém místě v hlavním městě. Je to z důvodu dobré pozice.

Většina firem a vůbec lidí zabývající se osobních rozvojem osobnosti se nachází v hlavním městě. Díky tomu to nemají k nám daleko a můžeme se jejich rozvoji věnovat intenzivně a s osobním přístupem. Mezi naše klienty a reference patří velké nadnárodní společnosti, které také mají svoje centrály a vedení v Praze. Jedná se například o společnosti jako Hewlett Packard, GE money bank a další renomované firmy. Naším stálým zákazníkem jsou i některé státní instituce. Velice váženým a dlouhodobým klientem je pak ČNB.

Metodu Energy Streaming Leadership můžete poznat v v kurzech pořádaných Energy Streaming Leadership Academy. Tato škola se nachází v Praze 4, v ulici U družstva Práce 28. Pokud jste zastánci tradiční komunikace a chcete školu kontaktovat ručně psaným dopisem, nezapomeňte napsat ještě poštovní směrovací číslo, které je 140 00. Hlavní osobností Energy Streaming Leadership Academy s. r. o. je Mgr. Jarmila Barešová. Své dotazy můžete psát na email jarmila.baresova@energystreaming.cz. Nebo ji kontaktujte na telefonu 739 603 778.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.