Nejmodernější obchodně-medicínské centrum

Město Jindřichův Hradec je domovem moderního obchodně-medicínského centra Svatý Florián.

Svatý Florián návštěvníci najdou od 16. května 2012 v Růžové ulici č. 41. Jindřichův Hradec díky němu nabízí o 2 400 metrů čtverečních pro obchody, provozovny služeb, ordinace a kanceláře na třech podlažích více. Svatý Florián má rovněž restauraci a kavárnu.

Unikátní budova zvyšující prestiž pro město Jindřichův Hradec je výsledek jeden a půl roku trvajících stavebních úprav objektu v centru známého jako „bývalá Hasičárna“. Svatý Florián v prvním podlaží nabízí především nákupy a služby, cestu k lékařům či do kanceláří ve vyšších patrech ulehčí dva komfortní výtahy.

Svatý Florian hostí zubaře i advokáty

Kromě stomatologické kliniky Dentalpoint, je zde vybudováno školící středisko pro zubní lékaře, kde bude s novými technologiemi z oboru seznamovat své kolegy ze střední a východní Evropy přední specialista v oboru MUDr. Kunkela. Svatý Florián hostí také další odborné a praktické lékaře. Třetí patro patří advokátním a jiným kancelářím.

Pomyslnou třešničkou na dortu je pro město Jindřichův Hradec unikátní Aquashow, která je nainstalována v pasáži (symbolické náměstíčko). Svatý Florián přináší návštěvníkům o nádhernou podívanou kombinace světelných efektů, videoprojekce a obrazců tvořených kapkami padající vody. Svatý Florián a potažmo Jindřichův Hradec je druhé místo v Evropě, kde byla nainstalována. Je spuštěna každý den od osmi hodin v každou celou hodinu a vidět ji můžete i on-line na internetových stránkách svflorian.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.