Přírodní nebo gelové nehty?

Přírodní i gelové nehty mají svá pro i proti. Manikůra a pedikůra v dnešní době nabízí mnohé moderní postupy a přístupy, které mohou nevýhody obou přístupů značně omezit. Mít krásné přírodní nebo si dopřát dokonalé gelové nehty už může dnes každý. Záleží jen na preferencích.

Moderní manikůra a pedikůra má řešení pro každého

Nebojte se být nároční. Moderní manikůra a pedikůra dokáže upokojit kdysi neuvěřitelné požadavky. Ať už se rozhodnete pro přírodní péči nebo gelové nehty, má dnes manikůra a pedikůra ideální řešení snad pro každého. V péči o přírodní nehty dominují kvalitou i oblíbeností zejména dvě značky – americká moderní manikůra a pedikůra Jessica a z japonské tradice vycházející manikůra a pedikůra P. Shine. V oblasti gelové nehty jsou hlavním trendem gelové nehty modelované UV světlem.

Gelové nehty modelované UV gelem je technika velice rychlá, jednoduchá a přirozená. O zpevnění a prodlužování nehtů, jaké nabízí gelové nehty, si manikůra a pedikůra nikdy předtím ani nesnila. Poznatky moderní vědy, které aplikuje manikůra a pedikůra v oblasti péče o přírodní nehty přirozeným způsobem znamenají výsledky, kterých jste těžko dříve mohli být svědky. V minulosti jen vyvoleným přístupná japonská manikůra a pedikůra je díky značce P. Shine nyní dostupná po celém světě. Díky ní jsou ty přírodní lesklé stejně jako gelové nehty.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.