Proč koupit zrovna kávové kapsle Dolce Gusto

Dozajista si rádi během dne dáte výtečnou kávu, u které si samozřejmě skvěle oddýchnete. Někteří z nás ale k takovému nápoji si ještě dopřejí nějaké to sladké potěšení. Ovšem dnes již nemusíte pracovně připravovat silný šálek kávy.

Stačí, když máte doma, eventuálně v práci správný model kávovaru, který vše zařídí za vás. Vy jenom do něj umístíte jedinečnou kávovou kapsli Dolce Gusto a za pár sekund si můžete vychutnat dostatečné množství kávy se silným a intenzivním aroma. Navíc na trhu seženete různé varianty kávových kapslí Dolce Gusto. Pod touto značkou jsou k mání znamenité základní kávy, jako je Espresso, Capuccino, Latte Macchiato, Café Lungo, Chococino a Capuccino Ice. Vedle těchto druhů kávových kapslí můžete okusit hořkou čokoládu nebo ledový čaj s příchutí šťavnaté broskve. Mezi těmito nápoji najdete kolekce s nezaměnitelným aroma a přiměřeně bohatou mléčnou pěnou. Pochutnat si můžete i na delikátní kávě s jedinečnou příchutí karamelu, vanilky a mnoha jiných tónů.

Kávové kapsle Dolce Gusto se dají pořídit v praktických baleních, v nichž se nachází právě 16 kusů. Toto balení stojí okolo 149 Kč. Kromě těchto produktů lze běžně na pultech obchodů objevit i větší balení. Ta disponují kávovými kapslemi s 25 příchutěmi. Tato exkluzivní balení si můžete pořídit už za 360 Kč.

Kávové kapsle značky Dolce Gusto jsou ve skutečnosti speciálně uzpůsobené kelímky, kterým nechybí těsnící membrána. Uvnitř je hermeticky uzavřena a stlačena jemně mletá káva dle přesně předepsaných poměrů. Všechny potěší, že jde o prvotřídní kávovou směs Arabiky a Robusty. Některé balení obsahuje stoprocentní Arabiku, jiné zase stoprocentní Robustu. Kávové kapsle Dolce Gusto jsou doladěny dlouhotrvající sametovou chutí, sušeným plnotučným mlékem, neobyčejnou vůní sušeného ovoce, tóny lékořice, mandlí či jalovce.

Zdroj http://www.vsevyhodne.cz/kava-a-caj/kavove-kapsle-dolce-gusto/

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.