Půjčovny dodávek a nákladních aut

Ještě než si představíme půjčovny, které doporučujeme, řekneme si, proč si dodávku nebo nákladní vůz radši půjčovat, než kupovat.

  1. Prvním důležitým argumentem je určitě variabilita a volnost. Nákupem vozu se zavážete k častým fixním i variabilním nákladům jako je pojištění, opravy, nepočítaje amortizaci. Platíte i pokud pro auto zrovna nemáte využití a auto tak prodělává. A pokud zrovna potřebujete auto jiné velikosti, typu a druhu nákladu, tak je ztráta o to větší.

Pokud si auto půjčíte, nestaráte se o žádné dodatečné náklady a platíte jen když máte pro auto skutečné využití.

Změnil se vám typ přepravovaného zboží?

Náhle se vám změnilo zboží, které běžně přepravujete, nebo jste získali novou zakázku? Jednoduše si přijeďte auto vyměnit, nebo si půjčit další. Budete tak vždy připraveni na všechny situace a nebudete muset odmítat výhodné zakázky jen proto, že pro ně nemáte vhodná auta.

Půjčená auta jsou skvělé doplnění i k vašemu stálému vozovému parku, kdy vám nahradí dočasně, nebo trvale nedostupné vozy, například porouchané, havarované, nebo jinak zablokované v používání.

Na koho se obrátit

Pokud si chcete půjčit dodávku všech velikostí a typů, obraťte se na firmu AC půjčovna s.r.o., v případě nákladních vozů pak na formu Financial System s.r.o. Vyjdou vám maximálně vstříc ve vašich požadavcích k plné spokojenosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.