Vydělejte peníze při odkazování

Posíláte kamarádům odkazy na zajímavá videa, fotky anebo články? Asi určitě. Co kdyby jsem vám řekl, že za každý takto poslaný odkaz můžete vydělat pár korun. Chcete vědět víc?

Na internetu existuje hodně služeb, které se specializují na zkracování odkazů. Některé jsou placené, jiné zase bezplatné. Je tu ale jedna, která vám zaplatí, pokud budete zkracovat odkazy přes ní. Jmenuje se AdFly.

Po krátké registraci a ověření emailové adresy můžete začít vydělávat peníze. Stačí dělat to co jste dělali doposud. Najdete zajímavý článek či zábavný obrázek, proženete to jejich zkracovačem a výslednou adresu pak publikujete na Facebooku anebo diskuzním fóru. Pokaždé, když na ní někdo klikne dostanete peníze. Čím víc lidé projde přes váš odkaz tím více peněz vyděláte.

No a jak to vlastně funguje, že si mohou dopřát rozdávat peníze? Tato služba vydělává na 5 vteřinové reklamě, která se objeví před samotným obsahem stránky. Je to něco jako krátká reklama u YouTube videa. Vydělané peníze se pak rozdělí mezi vás a provozovatele systému. Není to nic nelegálního ani nepříjemného. Prostě za to, že pravidelně dáváte lidem zajímavé odkazy dostanete navíc zaplaceno.

Výplaty jsou od 5 dolarů jedenkrát měsíčně. Pokud se budete snažit můžete vydělat zhruba jako v supermarketu na brigádě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama a Marketing. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.